Brands Secret

aktualności

Buduj mosty, nie mury

25 marca 2017

 

25 marca 2017r. w Hotelu Marusza w Grudziądzu odbył się wspaniały, drugi już Festiwal Rozwojowo-Charytatywny "Buduj mosty, nie mury". Inicjatorką i organizatorką festiwalu jest Izabela Szynicka, prezes fundacji "Pomimo wszytsko", która na co dzień wspiera rodziców dzieci chorych. Dochód z całego wydarzenia przeznaczony był na działania fundacji. Na scenie nie zabrakło wzruszeń, podziękowań i wspaniałych emocji. Poza mówcami inspiracyjnymi i trenerami na scenie pojawiły się wyjątkowo utalentowane wokalnie dzieci, które zaprezentowały znane polskie przeboje. 

Izabela Szybicka w swoim wystąpieniu opowiedziała o otwartości na drugiego człowieka, konieczności budowania murów i umiejętności proszenia o pomoc oraz wsparcie. Łukasz Laskowski pzrzeniósł nas w świat biznesowego warsztatu, podczas którego pokazał jak wiele zależy od naszych emocji i nastawienia, ale nie zabrakło także inspirujących wątków biograficznych w kontekście budowania mostów z klientami, rodziną i sobą samym. 

Katarzyna Kobiela ze swoją energią zawładnęła sceną i w ekspresowym tempie zdradziła uczestnikom najważniejsze zasady dobrego ubioru i udowodniła, że dobry, komfortowy ubiór może pomagać w walce z chorobą. 

Kacper "Kacpa" Lachowicz to niezwykła osobowość, człowiek sukcesu, który swoją postawą pokazuję, że dzięki uporowi i ciężkiej pracy można osiągać rzeczy niemożliwe. Na co dzień inspiruje, motywuje i uczy młodych ludzi w jaki sposób osiągać fenomenalne efekty w koszykówce, a podczas festiwalu podzielił się historiami z życia, pokazał w jaki sposób organizuje Kacpa Campy i jakie są jego zawodowe plany na przyszłość. 

Łukasz Piekarski w swoim wystąpieniu przeniósł nas w czasy szkolne, gdzie musiał zmagać się z wieloma problemami w komunikacji z rówieśnikami, opowiedział także o swojej niezwykle interesującej pracy dziennikarza, zdradził jak wygląda codzienność celebrytów i w jaki sposób on sam pomaga dziś młodzieży budować mosty porozumienia między nimi. 

Moje wystąpienie było swego rodzaju podsumowaniem spotkania, ja jednak wzróciłam uwagę na to, ze w życiu trzeba wybierać z kim budujemy mosty, a przed kim należy budować mury. Wystąpienie było połaczeniem motywacji dla tych, którzy na co dzień zmagają się z wieloma trudnościami, ale też inspiracji dla tych, którzy wciąż jeszcze szukają swojej drogi w życiu. 

Już w październiku kolejna edycja festiwalu - nie możemy się docekać!