Brands Secret

aktualności

Ewa terenem mentalnym podczas metamorfoz

26 czerwca 2017

Dobiegła końca miesiączna metamofroza 9 kobiet, które w ramach programu "Bądź bella na wakacje" zmieniły nie tylko swoją sylwetkę. W ramach programu uczestniczki regularnie trenowały w Bella Wellness Centrum pod okiem trenerów personalnych oraz uczestniczyły w zajęciach grupowych. Uczestniczki otrzymały także wsparcie w zakresie planu żywieniowego oraz jedzenie od firmy LightBox. 

Wsparcie mentalne, szkolenie i konsultacje indywidualne w zakresie motywacji i efektywności poprowadziła Ewa Wilmanowicz z BRANDS SECRET. 

"Każdy program, który zakłada proces zmiany fizycznej i mentalnej to podróż w nieznane, praca z finalistaki konkursu Miss nauczyła mnie, że najważniejsze jest znalezienie indywidalnego motywatora u każdej z podopiecznych, jednak ten program był dla mnie niezwykłym doświadczeniem, ponieważ każda z uczestniczek była zupełnie inna. Współpraca wymagała zaufania i zaangażowania, ale z czasem przyszły upragnione efekty. Dla mnie największa frajda to fakt, że dzięki prowadzonej grupie wsparcia udało się zintegrować grupę rywalizujących ze sobą kobiet, które zamiast walczyć o pierwsze miesjce tak naprawdę walczyły o siebie wzajemnie i dzięki temu osiągnęły jeszcze lepsze wyniki" - komentuje Ewa. 

Już wkrótce kolejne programy dedykowane dla kobiet z udziałem Ewy Wilmanowicz i BRANDS SECRET team.