Brands Secret

oferta

Na naszych oczach dobiega końca era industrialna, w której zysk i spektakularny sukces liczył się bez względu na sposób osiągania celu - rozpoczyna się era ludzi. Już wkrótce manipulacyjne techniki marketingowe ustąpią miejsca wartościowym markom, które biznes opierają na pomaganiu, a nacisk na nieustanny rozwój kariery przegra z życiową równowagą.

By budować stabilną pozycję na ryku i grono lojalnych klientów i kontrahentów, potrzeba nie tylko nadążać za tempem zmian, ale także umieć posłuchać potrzeb innych i realnie odpowiadać na ich problemy. Potrzeba zmienić zarządzanie projektami na efektywną pracę z ludźmi, wizerunek budować na prawdziwych wartościach i konsekwentnie go realizować. Warto wytyczać misję i wizję rozwoju marek, by pozwalały osiągać cele, ale też niosły pomoc dla innych.

  • Towarzyszę w zmianie

  • Odkywam w markach unikatowe wartości

  • Wspieram w efektywności

Jeśli chcesz pomagać ludziom tak bardzo, by Ci chcieli za to zapłacić - zapraszam do współpracy.
Możemy wspólnie osiągnąć wiele, ale nie wszystko, bo życie to sztuka wyborów.

BBusiness

Dedykowane szkolenia dla firm z obszaru sprzedaży, efektywności biznesowej i wykorzystania języka korzyści klienta w sprzedaży i komunikacji.

RReal identity

Coaching i mentoring, budowanie koncepcjioraz tożsamości marki personalnej i korporacyjnej.

AArt

Szkolenia i doradztwo w zakresie budowania marki personalnej i jej rozwoju dla przedstawicieli wolnych zawodów.

Przemówienia i wystąpienia motywacyjno-inspiracyjne głównie w obszarach marki osobistej, efektywności, work-life balance i bycia koneserem codzienności.

NNetworking

Mentoring w zakresie zarządzania siecią kontaktów, przygotowanie do udziału w targach, wystąpień biznesowych i konferencji. Dedykowane mowy na spotkania networkingowe oraz uroczystości biznesowe i nie tylko.

DDiscover

Konsulting w zakresie tworzenia i rozwoju marki korporacyjnej, produktowej, marki pracodawcyoraz marki personalnej. Szkolenia i doradztwo indywidualne w zakresie efektywności osobisteji biznesowej.

SSocial media

Szkolenia i doradztwo w zakresie zarządzania wizerunkiem w internecie, budowanie strategii promocji w mediach społecznościowych.